Vestuvių planavimas

Trumpai apie save ir savo komandą:

"vestuviu-planuotoja"

vestuvių planuotoja Dailė

Vestuvių planavimas – tai ta paslaugų sritis, kurioje mūsų komanda specializuojasi jau penktus metus.

Visų pirma pradėsiu nuo savęs. Tad prisistatau – esu vestuvių planuotoja Dailė. Kaip mėgstu sakyti gimiau ir užaugau teatre. Turiu du išsilavinimus – muzikinį – groju smuiku, arfa ir buhalterinį, kuris leidžia numatyti, planuoti ir nepasimesti skaičiuose. Teatras ir muzika yra mano pačios dalis. Teko prisiliesti prie visų meno rūšių (dailės, šokio, muzikos). Tai mane įkvepia ir įjungia varikliuką, kuris generuoja įvairias idėjas ir nesustoja, kol jų nerealizuoju.

Kadangi vestuvių planavime esu jau penkerius metus, turiu sukaupusi nemažą patikimų vestuvių paslaugų tiekėjų sąrašą, o tai leidžia rasti optimaliausią variantą, atitinkantį jaunųjų poreikius. Teko planuoti ir rengti įvairaus biudžeto vestuves, dirbu su keliais asistentais, ilgainiui surinkau savo srities profesionalų komandą, kuri nestovi vietoje, tobulinasi, semiasi žinių, ieško originalių idėjų, tam, kad kiekvienos vestuvės būtų skirtingos, nesikartotų jų akcentai.

Savo komandoje turime profesionalią dekoratorę, su kuria ilgainiui sukaupėme vestuvėms būtiną atributiką – vestuvines arkas, kuriomis puošiame šventės ar ceremonijos vietas, kėdžių užvalkalus, stalų stovus, bažnyčių ir šventės vietų dekorą, šokolado fontanus. Įvairius aplinkos ir šventės vietų papuošimus taikome pagal temą, spalvą bei kitus pageidavimus. Visuomet ieškome originalių, įdomų ir būtinai jauniesiems patinkančių sprendimų, išskiriančių jų šventę dekoru, ar originalių idėjų įgyvendinimu.

Turiu patirties planuojant vestuves nuotoliniu būdu. Šiuo metu tokių vestuvių daugiausia. Planavimai nuo A-Z yra nuotoliniai, kuomet jaunieji gyvena kitose šalyse ar miestuose. Todėl turiu patikimą sistemą, pagal kurią dirbu ir glaudžiai  bendrauju su užsakovais.

Apie kainas:

Planavimo kaina priklauso nuo skiriamo biudžeto:

kai biudžetas iki 25 000 litų – 15 proc.;

kai didesnis nei 25 000 litų – 10 proc.

Galime pateikti jaunųjų, kurie savo šventę patikėjo mums rekomendacijas!

"vestuviu planavimas"

Apie šventę:

  • Kalbant apie šventės stilių, gražiausios vestuvės būna, kai pasirenkamas ir išlaikomas vienas įvaizdis – floros (gėlių, žolių ,vaisių ir kt.), faunos (drugelių, laumžirgių), spalvos, laikmečio, charakterio ir kt..
  • Jei norite, bet nesate apsisprendę, Jums pagelbės mūsų floristė,dizainerė ir dekoratorė (ji atstovauja Lietuvai tarptautiniuose simpoziumuose, yra žinoma kaip itin profesionali specialistė).  Išsiaiškinusi poreikius, ji rekomenduos to meto sezoninius augalus, vaisius, įvertins visus būtinus aspektus ir,  jei leis galimybės, pateiks pavyzdžių.
  • Vestuvių stilius diktuoja muzikos, maisto, dekoro pasirinkimą, o tai leidžia generuoti išskirtines Jūsų šventės idėjas.

Nebijokite išsakyti net pačių drąsiausių savo svajonių ar norų, o mes jas „pritempsime“ prie gražaus tik Jums skirto akcento!

Kaip dirbame:

Kai jaunieji  pasirenka mūsų komandą, sudarome sutartį, kuri juridiškai įsigalioja į įmonės sąskaitą sumokėjus avansą. Joje numatomas darbo intensyvumas, darbų atlikimo, avansų mokėjimo grafikas, jų atlikimo rezultatas  ir ataskaitų teikimo dažnumas. Skanuojame pasirašytas sutartis, pagal kurias jaunieji perveda avansus. Visa dokumentacija yra  griežtai apskaitoma, kaupiama ir saugoma.

Jau greitai svetainėje galite pamatyti ir įvertinti mūsų darbus. Mes nekopijuojame, net išmokome džiaugtis, kai patys esame kopijuojami. Jau rengiamas iš mūsų „pasiskolintų“ idėjų – darbų albumas.

Siekdama išsiaiškinti Jūsų poreikius bei suskaičiuoti numatomą pageidaujamų vestuvių sąmatą, siunčiu anketą, kurią atsiuntę užpildytą, gausite preliminarią vestuvių viziją bei kainas.

Sąmatą gausite tą pačią dieną!